TEKSTID

(E1 - E10 on eestlaste vestlused, S1 - S10 soomlaste vestlused. Iga dialoogikomponendi järele on märgitud selle kestus sekundites.) 

E1

a: Mulle näib, et me oleme reserveerinud ühe järgmistest saadetest juba sellele, kus sa - iga initsiatiiv teatavasti saab karistada ja selles saates alati ja iga kell -, siis sa pead võtma ja tõepoolest panema niimoodi, noh mingisugune lõdvam kehakate ümber ja, ja sa pead siis hakkama Raadio 2-s näiteks mikrofoni ees esitama oma ballaade. (22.006)

b: Ja kas pärast seda siiski Raadio 2 omanikud ei kanna teatud majanduslikku kahju, sest nende raadiot ei taha siis pärast seda järsku keegi kuulata, (6.538)

(l)ab: ma olen selles kindel. / Vaata huvitaval, (2.147)

a: huvitaval kombel see langeb ka sinu ametiga kokku, sest kuna Raadio 2 on osa avalikust-õiguslikust, nagu nüüd armastatakse öelda (4.890)

(s)ab: Njah/, (0.418)

a: mis langeb siis riigivõimuga kokku. Sina oled riigivõimu esindaja, siis sina võid näiteks kasutada korruptiivsetel eesmärkidel (6.381)

(l)ab: seda mikrofoni oma laulude laskmiseks./Heh-heh-heh jah, (1.878)

b: riigiametnik jah... ma lõpetasin jah, kuigi kella kuue ajal. Nüüd ma ei ole enam riigiametnik, nüüd ma olen lihtsalt sinu hea tuttav T. (6.230)

(l)ab: ja rohkem midagi. /Aitäh sulle, aga (2.636)

a: kui meie Riina kostitaks meid mõne tänase muusikapalaga vahepeal, siis me arutame seda asja edasi, teeme kätega selgeks, kas hakkame laulma kohe või ei. (10.412)

b: ha-ha-haa (1.190)  

.